KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13878393
nr 1387 8393
Färgetsningar
2 st, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:27:07
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)